Товар добавлен в корзину!

Корзина пуста

Про компанію

Магазин мебели » Про компанію

 

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ

Компанія "Meblios" була заснована в 2007 році групою професіоналів з великим досвідом роботи у сфері оптового та корпоративного продажу меблів. Основним завданням та головним принципом діяльності нової фірми стали розробка та втілення новаторських ідей за стилем та якістю роботи з покупцем. З перших днів компанія поставила собі за мету створення ідеально налагодженого механізму меблевих продажів, що забезпечує максимально швидке, оптимальне за цінами і бездоганний за сервісом рух товару по всьому ланцюжку меблевих поставок, від отримання замовлення до його розміщення в інтер'єрі покупця. На сьогоднішній день ми маємо власну виробничу базу корпусних меблів та складські приміщення в Києві. Прямі контакти та дистриб'юторські договори з виробниками дозволили нам знизити ціни до мінімуму, а велика практика, вибір правильних партнерів та створення власної служби доставки та складання допомогли забезпечити безкомпромісно високий рівень сервісу, який є характерною рисою нашої фірми. Ми прагнемо постійно покращувати умови для своїх клієнтів та завжди задаємо нову, високу планку якості роботи. Будучи піонерами в галузі продажів меблів та матраців в Інтернеті, ми залишаємось одним із лідерів на меблевому ринку України.

 

ЧИМ ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З «MEBLIOS»

Від А до Я. Насамперед це відпрацьований, ретельно продуманий і чітко простежується ланцюг поставок. Ви можете зателефонувати в будь-який час і перевірити стан замовлення – щохвилини і поетапно. На етапі погодження замовлення Ви отримаєте від наших менеджерів докладну консультацію та допомогу, включаючи вичерпну інформацію про всі доступні варіанти товару.

Терміни. Нашим безумовним пріоритетом є суворе витримування термінів постачання меблів, без затримок та накладок, які трапляються в інших фірмах. Замовляючи меблі в «MEBLIOS», Ви можете бути впевнені, що наша служба доставки спрацює з максимальною точністю і доставить Ваш товар у потрібне місце та у призначений Вами час. За наявності меблів на складі ми доставимо її Вам протягом 48 годин. У тих випадках, коли товар є на нашому складі, його доставка можлива у день замовлення.

Якість. Ключовий момент – якість самих меблів. Нам невигідно продавати погані меблі, а Вам невигідно їх купувати. Тому ми співпрацюємо тільки з найкращими виробниками та вибираємо широко відомі марки меблів, які роками зарекомендували себе на ринку. Купуючи меблі в  «MEBLIOS», Ви отримуєте не тільки красивий і недорогий товар, що задовольняє всім вимогам стандартів, але і міцний, зручний, по-справжньому надійний продукт з гарантією довгострокового використання. Всі меблі, матраци та інші товари, що постачаються нами, відповідають ГОСТ і мають необхідні сертифікати.

Складання. Особлива увага приділяється високій якості складання. З цією метою ми створили команду висококваліфікованих збирачів, професіоналів своєї справи, які впевнено справляються із завданнями будь-якої складності. Якісно зібрані меблі будуть служити довго, а це запорука того, що клієнт залишиться задоволеним і співробітництво з ним буде продовжено. Саме тому до нас часто повертаються старі клієнти (повторні покупки становлять чималу частину наших замовлень), а нові замовники приходять за рекомендацією старих.

Гарантія. Важливу роль відіграє гарантійне обслуговування. Ми відповідаємо і за поставлений товар, і за своє збирання. Будь-які недоліки та огріхи покриваються та виправляються нашим гарантійним сервісом, що передбачає ремонт або заміну всіх комплектуючих та деталей, що не задовольнили покупця. Купуючи меблі у нас, Ви твердо знаєте, що всі ризики купівлі надійно захищені гарантією і Ви отримаєте справді якісний товар, який викликатиме лише позитивні емоції. Докладніше про гарантію →

Все разом це дозволяє нашим покупцям придбати саме такі меблі, які їм потрібні, оптимально вписавши їх в інтер'єр своїх приміщень і не витративши ні копійки зайвих грошей. Ви забудете про затримки з доставкою, меблевий шлюб, неякісне складання і весь головний біль, який часом пов'язаний з придбанням нових меблів. Купити меблі у нас так само швидко та легко, як клацнути кнопкою миші. І все це недорого, точно вчасно та з бездоганним сервісом, рівного якому важко знайти у Києві.

Зателефонуйте нам і и Ваші проблеми з меблями будуть вирішені.

Телефони для заказів та консультацій: (097) 229-00-59, (095) 229-00-59, (063) 229-00-59